2 db alpakka kávéházi tálca, egyik jelzett, kisebb horpadásokkal, kopá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/2-db-alpakka-kavehazi-talca-egyik-jelzett-kisebb-horpadasokkal-kopasnyomokkal-22C39727-es-3~II2599584
2599584
12331
415
Flea Market
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: 2 db alpakka kávéházi tálca, egyik jelzett, kisebb horpadásokkal, kopásnyomokkal, 22×27 és 38×51 cm
: pk