15121.
415. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 800 Ft
Hedin, Sven: A rejtelmes India felé. Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül. II. köt. Ford. és bevezetéssel ellátta: Zigány Árpád. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Számos fekete-fehér és néhány színes képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott, gazdagon díszített egészvászon-kötés, sérült, kopott borítóval és gerinccel, ex libris-szel.