Thuróczy János: A magyarok krónikája. Ford.: Horváth János, Szabó Kálmán. Az 1486-ban Augsburgban nyomtatott, az Országos Széchenyi Könyvtárban őrzőtt ősnyomtatvány színezett fametszeteinek hasonmásával illusztrálva. Bp., 1978, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.