Szalay László: Magyarország története. III. kötet. A' Hunyadyakatól a' mohácsi vészig. 1437-1526. Lipcse, 1853, Geibel Károly, XII+594+2 p. Első kiadás. Kopott félvászon-kötésben, foltos lapokkal, ceruzás jegyzettekkel és aláhúzásokkal.