16 000 Ft
A magyar nemzet története. I-VIII. köt. Nem teljes. Szerk. Szilágyi Sándor. Bp.,1895-1898, Athenaeum. Rendkívül gazdag illusztrációs anyaggal, színes táblákkal, kihajtható fakszimilékkel, litográfiákkal, és önálló képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítókkal