Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 27

Magyar gyógyszerkönyv. Bp., 1909, M. Kir. Állami Nyomda. Egészvászon kötés, tulajdonosi bejegyzéssel, viseltes állapotban.
17126.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Wundt Vilmos: Az ember élettanának kézikönyve. Ford.: Török Aurél. Pest, 1871., Heckenast Gusztáv,VIII+656 p. Második, teljesen átdolgozott kiadás. Korabeli kopott félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, sérült, javított gerinccel, számos aláhúzással, bejelölésekkel, ex libris-szel.
17127.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Thiere. IV. Brünn 1787. Trassler Korabeli papírkötésben,  1t rézmetszetű címkép + 148 p. + 8 t. kihajtható színes részmetszet címlap másolattal pótolt.
17128.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Dr. Páter Béla: A vadon termő gyógynövények. 74 ábrával Bp., 1912. Pátria. Kiadói, restaurált egészvászon kötésben. 147 p . + (5) p. reklámok. Ritka!
17129.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
14
Abt Antal: Physika. 1887. Félbőr kötés, gerinc sérült, címlap hiányzik, viseltes állapotban.
17130.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Teleki Pál: A gazdasági élet földrajzi alapjai. Írta, részben pedig tanári előadásai jegyzetéből Koch Ferenc és Kádár László közreműködésével sajtó alá rendezte gróf - -. 1-2. kötet. [Egybekötve.] Bp., 1936., Centrum, 2+320 p.+I-VIII, X-XIV t.+2 kihajtható térképmelléklet;323-751 p.+XVI-XXXIV t.+2 kihajtható térképmelléklet. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, két hiányzó táblával, egy táblát rossz helyre kötöttek.
17131.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Természetkalauz 6 kötet: Bogyósok, vadon termő zöldségnövények, gyógynövények, Lepkék, Cserjék, Tengeri halak, Ásványok, Kövületek. Bp., 1995-1997, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, egy kötet kissé kopott, egy köteten kis folt.
17132.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Zsigmondy Vilmos: Tapasztalataim az artézi szökőkutak fúrása körül. Pest, 1871. Eggenberger. 46 p + 2 t. kőnyomatok. Modern papírkötésben. Ritka!
17133.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Klein Gyula: A pilobolus gombának fejlődése és alakjai. Két táblával. Pest, 1871. Eggeberger. 16 p + 2 t. kőnyomat. Modern papírkötésben.
17134.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szűcs Gyula: Összehasonlító vizsgálatok a Schütz- és Schubert-félee és a Calmette- és Massol-féle complementumkötési próbák közt takonykórnál. Állatorvosdoktori értekezés kivonata. Különlenyomat a Közlemények az Összehasonlító Élet- és Kórtan Köréből XXIII. kötet, 1-4. füzetéből. Bp., 1929.,Pátria,9+1 p. A szerző által DEDIKÁLT, dátumozott (1945. IX. 28.) példány.
17135.

Szűcs Gyula: Összehasonlító vizsgálatok a Schütz- és Schubert-félee és a Calmette- és Massol-féle complementumkötési próbák közt takonykórnál. Állatorvosdoktori értekezés kivonata. Különlenyomat a Közlemények az Összehasonlító Élet- és Kórtan Köréből XXIII. kötet, 1-4. füzetéből. Bp., 1929.,"Pátria",9+1 p. A szerző által DEDIKÁLT, dátumozott (1945. IX. 28.) példány.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Lukács L.: Kísérleti fizika. Nagyságos Schuller Alajos m.e. ny. r. tanár úr előadásai nyomán. Bp., 1897, Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinc, viseltes állapotban.
17136.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17137.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft