Könyvek: Judaika

Tételek száma: 41

Az Izraelita Magyar Irodalmi Társulat évkönyvei 5 kötet, 1906, 1907, 1908, 1909., 1910. Szerk.: Bánóczi József. Bp., 1906-1910.,Izraelita Magyar Irodalmi Társulat, 394; 407; 450; 454; 440 p. Átkötött egészvászon-kötések, és kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal, foltos lapokkal, Kispesti Izraelita Ifjúsági Egyesület egykorú bélyegzéseivel.
17215.

Az Izraelita Magyar Irodalmi Társulat évkönyvei 5 kötet, 1906, 1907, 1908, 1909., 1910. Szerk.: Bánóczi József. Bp., 1906-1910.,Izraelita Magyar Irodalmi Társulat, 394; 407; 450; 454; 440 p. Átkötött egészvászon-kötések, és kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal, foltos lapokkal, "Kispesti Izraelita Ifjúsági Egyesület" egykorú bélyegzéseivel.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Schwartz Péter: A zsidó élet forrása. Sátoraljaújhely, 1941. Hirsch. 134p. Modern félvászon kötésben. Ritka!
17216.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
21
Günsberger Ferenc: Lábán alakja és környezete a zsidó irodalom hagyományos tükrében. én. 32p. Kiadói papírkötésben
17217.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17218.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
17219.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
17220.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
17221.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17222.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17223.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Mózes 5. könyve. Wien, 1838. Anton Edlen von Schmid. Modern félvászon kötésben.
17224.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Neuwirth Imre: Életcseppek. Galuti képek. Győr, é.n. Kisfaludy. Kiadói félvászonkötésben, Kissé sérült papír védőborítóval. Ritka!
17225.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9
17226.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft