Könyvek: Jog

Tételek száma: 14

[Werbőczy István (1465-1541)] Verbőczi István: Magyar és Erdély-országnak Törvény-könyve, íratott - 1514. esztendőben. Posonban és Pesten, 1806., Füskúti Lander Mihály költségével, és betűivel, 1 t.+516+25 p. Átkötött modern félvászon-kötés, javított kötéssel és címképpel, foltos lapokkal, a címlapon bejegyzéssel, pár helyen aláhúzással.
15626.

[Werbőczy István (1465-1541)] Verbőczi István: Magyar és Erdély-országnak Törvény-könyve, íratott - 1514. esztendőben. Posonban és Pesten, 1806., Füskúti Lander Mihály' költségével, és betűivel, 1 t.+516+25 p. Átkötött modern félvászon-kötés, javított kötéssel és címképpel, foltos lapokkal, a címlapon bejegyzéssel, pár helyen aláhúzással.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Egyed István: Vármegyei önkormányzat. Bp., 1929., Eggenberger. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, az egyik sarkán hiánnyal, javított gerinccel.
15627.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Az 1871-ik évi törvények gyűjteménye. Hivatalos kiadás. Pest, 1872., Ráth Mór, VI+734 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15628.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1770 Generale Normativum in Re Sanitatis - Mária Terézia egészségügyi alaprendelete 67p.
15629.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15630.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Grünwald Béla: A közigazgatás közegei törvényhatóság körében. A törvényhatósági közigazgatás kézikönyve V. köt. Rendszeresen összeáll.: - -. Bp., 1885, Ráth Mór, 8+312+XI p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső előzéklap szakadt, két lap kijár.
15631.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15632.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A népi ülnök kézikönyve. Összeáll.: Bálint Károly, Csiki Ottó, Schoch Ottó, Szekeres Károly, Vékey Zoltán. Bp., 1960., Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés, a címlapon Pápai Járásbíróság bélyegzéssel, ceruzás aláhúzásokkal. + Ülnöknek szóló gépelt levéllel és megbízólevéllel.
15633.

A népi ülnök kézikönyve. Összeáll.: Bálint Károly, Csiki Ottó, Schoch Ottó, Szekeres Károly, Vékey Zoltán. Bp., 1960., Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés, a címlapon "Pápai Járásbíróság" bélyegzéssel, ceruzás aláhúzásokkal. + Ülnöknek szóló gépelt levéllel és megbízólevéllel.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15634.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Reflexiones cunctorum Hungariae civium non nobilium adversus illud diplomatis punctum (...). 1790. Papírkötésben, kopottas állapotban.
15635.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1831 Oktatásügyi témában Heves és Külső-Szolnok vármegyék javaslatai. 7 p.
15636.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15638.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft