cca 1905-15 Csoportkép egy katonával és civilekkel, vintage fotó karto... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Fotomuveszet/Foto~500021/cca-1905-15-Csoportkep-egy-katonaval-es-civilekkel-vintage-foto-kartonon-Hollos-Mor-1877-19~II2563988
2563988
13807
415
Photo
Leírás: cca 1905-15 Csoportkép egy katonával és civilekkel, vintage fotó kartonon, Hollós Mór (1877-1926) budapesti műterméből. Sérült fa keretben. 17x23 cm
: pelikán_kristóf