Jurida Károly (1935-2009): Budai vár. Rézkarc, papír, jelzett, számozo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Jurida-Karoly-1935-2009-Budai-var-Rezkarc-papir-jelzett-szamozott-1550-Lap-szele-ki~II2604682
2604682
10182
415
4600
Leírás: Jurida Károly (1935-2009): Budai vár. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (15/50). Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 29×40 cm
: tm