Bordás Ferenc (1911-1982): Tavaszi virágok. Fametszet, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Bordas-Ferenc-1911-1982-Tavaszi-viragok-Fametszet-papir-jelzett-szamozott-65100-Uveg~II2599265
2599265
10055
415
Leírás: Bordás Ferenc (1911-1982): Tavaszi virágok. Fametszet, papír, jelzett, számozott (65/100). Üvegezett, kopott fakeretben, 39,5×30 cm
: pk