Szász Endre (1926-2003): Női fel. 210/500. Matricás porcelán. Jelzett.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Szasz-Endre-1926-2003-Noi-fel-210500-Matricas-porcelan-Jelzett-Bor-keretben-Apro-kopC3~II2589757
2589757
11268
414
Leírás: Szász Endre (1926-2003): Női fel. 210/500. Matricás porcelán. Jelzett. Bőr keretben. Apró kopásokkal. 8,5x11,5cm
: nagy_andras