https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~2000017/1964-A-Haza-Szolgalataert-Erdemerem-arany-es-ezust-fokozata-zomancozott-aranyozott-Br-ez~II2592290
2592290
32158
414
4400
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
LeÃrás:
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany és ezüst fokozata" zománcozott aranyozott Br, ezüstözött Br kitüntetések (6db/2xklf) eredeti és nem eredeti mellszalagon, dÃsztokban T:2 az ezüstözés kopott, az egyik tok sérült
NMK 696, 697
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pelikán_kristóf