Aranyozott ezüst (Ag) áttört gyűrű, jelzett, állítható méret, nettó: 5... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000001/Aranyozott-ezust-Ag-attort-gyuru-jelzett-allithato-meret-netto-5-2-g~II2587554
2587554
19143
414
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst (Ag) áttört gyűrű, jelzett, állítható méret, nettó: 5,2 g
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: