Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek

Tételek száma: 47

cca 1910 Régi, német nyelvű, kézzel írt receptfüzet, sérült egészvászon-kötésben
12598.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
26
cca 1910 14 darab W, Bacher professzornak szóló levelezőlap
12599.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1913 Lakner Artúr (1893-1944) író, dramaturg, színházigazgató (Lakner bácsi) Vihar a Balatonon című kézzel írt verse szecessziós díszítéssel
12600.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1914 Justh Gyula (1850-1917) politikus saját kezű sorai, Abbáziából haza feleségének egy őt is ábrázoló fotólapon, foltos, elmosódott írással, 9x14 cm
12601.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1915 Kocsis Imre (?-?): Korinthusi oszloprend és pillérek, 2 db rajz. Tus. papír, jelzett, kissé sérült, lyukasztott, kissé foltos, 79x58 és 56x82 cm
12602.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1919 Régi, kézzel írt versgyűjtemény (katona versek), sok beírással, sérült félvászon-kötésben, néhány kijáró lappal
12603.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1922 Nyáregyházi Nyáry család emlékkönyve, grófi, bárói bejegyzésekkel
12604.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
13
cca 1926 2 db Heller Bernátnak írt levél
12605.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12606.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1929 Apáti Abkarovics Béla (1888-1957) festőművész részére kiállított levél, mely szerint a Képzőművészek Új Társasága rendes művésztagjai közé felvette. Rózsa Miklós (1873-1945) művészeti író, a KUT igazgatójának autográf aláírásával, fejléces papíron. Sérült, hajtásnyommal, foltos
12607.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1930 Nyírő Gyula: Semmelweis Ignác elmebetegsége gépirat, saját kezű javításokkal. 10 p.
12608.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1930 Herendi porcelánok mintáiról szóló levelezés egy kereskedő és egy ismerős vevő között, megrendelésekkel, klf minták méltatásával.
12609.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft