11615.
414. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
4 600 Ft
12,43 EUR, 13,53 USD
Léda a hattyúval, zománcozott fém, műmárvány talapzaton, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, kis sérüléssel, m: 24 cm