Szecessziós gyertyatartó pár, jelzett, Argentor, 1910 körül, több hely... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500008/Szecesszios-gyertyatarto-par-jelzett-Argentor-1910-korul-tobb-helyen-serult-belseje-ur~II2592460
2592460
11578
414
Antique
Leírás: Szecessziós gyertyatartó pár, jelzett, Argentor, 1910 körül, több helyen sérült, belseje üreges, m:20cm
: karap_norbert