2 pakli régebbi mini franciakártya, sérült dobozukban, kopott, helyenk... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/2-pakli-regebbi-mini-franciakartya-serult-dobozukban-kopott-helyenkent-serult-lapok~II2594606
2594606
12226
414
Flea Market
Leírás: 2 pakli régebbi mini franciakártya, sérült dobozukban, kopott, helyenként sérült lapok
: nagy_andras