Könyvek: Vallás

Tételek száma: 36

17205.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Vizsolyi Biblia. I-II. köt. Bp., 1981, Helikon Kiadó, (Kner Nyomda.) Kísérőfüzettel. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, dombornyomott műbőr kötés, jó állapotban
17206.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
13
Dr. Lányi Károly: Magyar catholicus clerus érdemeinek történet-igazolta emléke. Első és Második korszak. Első korszak: Árpád és vegyes házi királyok alatt. 1000-1526. Második korszak: Protestans és Mozlim hittévesztés kora, Austria Házi királyok alatt 1526-tól 1848-ig. Pozsony, 1848, Belnay-Wigand, XVI+198; VIII+174 p. Átkötött félvászon kötés, kopottas borítóval, foltos lapokkal, néhány ceruzás aláhúzással.
17207.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
17208.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
P. Didon: Jézus Krisztus I-II. kötet. Bp., 1892, Pallas. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, ragasztott térképmelléklettel, kissé kopottas állapotban.
17209.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13
Collectanea Sancti Martini. A Pannonhalmi Főapátság Gyűjteményeinek Értesítője. I. köt. Szerk.: Dénesi Tamás, Dejcsics Konrád. Pannonhalma, 2013, Pannonhalmi Főapátság Gyűjteményei. Kiadói papírkötés.
17210.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17211.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Hoványi Ferenc (1816-1871) 2 műve:   Fensőbb katholicizmus elemei I-II. köt. [Egybekötve.] Bécs, 1853., Schweiger Antal, VIII+258, VIII+262+1 p. Korabeli átkötött félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal, az átkötéskor körbevágták.;   Ujabb levelek a fensőbb katholicismusról. I. kötet. Bécs, 1855.,Schweiger Antal, VIII+365+1 p. Korabeli átkötött félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal, az átkötéskor körbevágták.;   Az első könyv I. kötetének címlapján Dr. Fanta Adolf (1837- 1907) orvosdoktor, könyvgyűjtő possessori bélyegzésével, a II. kötet címlapján Fanta Adolf saját kezű possessori névbejegyzésével. A második könyv címlapján Fanta Adolf possessori bélyegzésével és névbejegyzésével.
17212.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17213.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17214.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Schütz Antal: Krisztus. Tíz előadás, melyeket 1930 őszén a Pázmány-egyetem valamennyi karának hallgatói számára tartott. Bp., 1944, Szent István-Társulat, 299+5 p. Harmadik kiadás. Aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott, sérült.
17215.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Mihelics Vid: Világproblémák és a katolicizmus. Budapest, 1933, Dom (Révai-ny.), 270+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.
17216.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft