15080.
414. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Jenovay Jenő: Vitorlákkal a Föld körül. Bp., Lampel R.,(Wodianer F. és Fiai) Rt., 195 p. + 6 (fekete-fehér fotók) t. Szövegközti és egészoldalas fotókkal illusztrált. Kiadói illusztrált, festett egészvászon kötés, kopott, foltos borítóval, néhány foltos lappal, két hiányzó táblával.