15102.
414. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 200 Ft
5,95 EUR, 6,47 USD
Baktay Ervin: A világ tetején. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság. Bp.,é.n.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 (címkép) t. +310 p.+28 (kétoldalas fekete-fehér fotók) t. + 2 (térképek) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.