Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 176

Lajtha Edgár: Japán tegnap, ma és holnap. Bp., 1936, Dante, 292 p.+16 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Átkötött egészvászon-kötésben.
15084.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tóth Vilmos-Zsigmond János: A Farkasréti temető I-III. köt. Budapesti Negyed XI. évf. 2-3-4. Bp., 2003., Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötések.
15085.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15086.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Sághy Gyula: Bölcsőtől a sírig. I. köt. (Gyomaendrőd.) Gyomaendrőd, 2007, Városi Önkormányzat Gyomaendrőd. Színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15087.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15088.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. új állapotban.
15089.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Buza Péter: Pest-budai történetek. Rendhagyó városnéző séta, Bp., 1983, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötésben, szakadt kiadói papír védőborítóban.
15090.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dr. Gáspár Ferenc: Az Indiai óceán titokzatos partjain. Adentől Elő- és Hátsó-India körül Jáva szigetéig. Bp.,(1907), Singer és Wolfner, 476 p. Gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, laza kötéssel, 8 lap kijár (a 16. oldalig.)
15091.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,89
2,06
15092.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dobrossy István (szerk.): A miskolci Avas. Miskolc, 1993. Kiadói plüss kötés, jó állapotban.
15093.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15094.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Tears for the Tisza. Bp., 2001., Masszi Publishing House. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15095.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft