Könyvek: Történelem

Tételek száma: 154

Török József: A tizenötödik század magyar egyháztörténete. Keresztény századok. Bp., 2006, Mikes Kiadó, 240 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15654.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bóka Éva: Európa és az Oszmán Birodalom a XVI-XVII. században. Az európai egységgondolat politikai eszmetörténetének kezdetei. Bp., 2004, LHarmattan. Kiadói papírkötés, utolsó néhány oldalon tollas aláhúzásokkal.
15655.

Bóka Éva: Európa és az Oszmán Birodalom a XVI-XVII. században. Az európai egységgondolat politikai eszmetörténetének kezdetei. Bp., 2004, L'Harmattan. Kiadói papírkötés, utolsó néhány oldalon tollas aláhúzásokkal.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Owen Chadwick: A reformáció. Bp., 2003, Osiris. Kiadói papírkötésben.
15656.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Krausz Tamás: A Szovjetunió története. 1914-1991. A rövid XX. század. Bp., 2008., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
15657.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Anthony Endrey: The Holy Crown of Hungary. Melbourne,1978,The Hungarian Institute. Second edition. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.  A szerző, Anthony Endrey/Endrey Antal (1922-2010) ausztrál-magyar író, ügyvéd által DEDIKÁLT példány.
15658.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15659.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Germán, kelta regék és mondák. Szerk. és az előszót írta: Dömötör Tekla. Bp., 1979, Móra Ferenc Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15660.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15661.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Varga Domokos György: A váratlan tanú. 1992. október 23. Véletlen vagy összeesküvés? Bp., 1995, ESÁ Média Bt. 120 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány. Megjelent 3000 példányban.
15662.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15663.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Fernao Mendes Pinto: Bolyongás. Vál. és ford.: Székely Ervin. Rákóczi István jegyzeteivel. Rózsa Zoltán utószavával. Bp., 1992., Cédrus. Kiadói papírkötés.
15664.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15665.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft