6 000 Ft
Bohus Gábor, Kalmár Zoltán, Ubrizsy Gábor: Magyarország kalaposgombáinak meghatározó kézikönyve. Bp., 1951, Akadémiai Kiadó, 512 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér táblákkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, ceruzás beírásokkal.