Magyar Törvénytár. 1740-1835. évi törvényczikkek. Ford.: Csiky Kálmán. Márkus Dezső magyarázataival és utalásaival. Magyar Torvénytár. 1000-1895. Corpus Juris Hungarici. Bp., 1901., Franklin-Révai. Kiadói díszes, aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.