Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 155

S. Nagy Katalin: Farkas István. Bp., 1994, Arthis. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
16655.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
A Magyar Tudományos Akadémia és a művészetek a XIX. században. Szerk:,Szabó Júlia, Majoros Valéria. Bp., 1992, MTA Művészettörténeti Kutató Intézet. Részben angol nyelven. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16656.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Szmrecsányi Boldizsár: Boldi. Slezák István fotóival. hn.,2016, Boldi Kiadó. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16657.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kokas Ignác. Szerk.: Bereczky Lóránd, Horváth György. Bp., (1997), Magyar Festészetért Alapítvány. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16658.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16659.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Curt Moreck: Kultur- und Sittengeschichte der neuesten Zeit. Der Genussleben des modernen Menschen. Dresden,é.n.,Paul Aretz. Nagyon gazdag fekete-fehér és színes erotikus képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel.
16660.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Garas Klára: Magyarországi festészet a XVIII. században. Magyarországi barokk festészet. II. Bp., 1955., Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, kissé hiányos papír védőborítóban.
16661.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
2 db építész könyve: Vadász György: Architektúra. Vallomások. BP., 1999. KIjárat, kiadói kartonálásban +  Makovecz Imre: Tervek, épületek, írások 1989-2009 Szerk.: Gerle János. Bp., 2011 Serdián Kft. Kiadói papírkötés,
16662.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kószó József: Kandallók. Bp., 1984., Műszaki. Fekete-fehér képekkel, illusztrációkkal, fotókkal, és színes fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.
16663.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,89
2,06
Die Klöppelspitzen. Ite serie. Bibliothek DMC. Mülhausen (Elsass), én., Th. De Dillmont. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kiadói kartontokban.
16664.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Petrovics Elek: Magyar mesterművek. Bp., 1936, Pesti Napló. Gazdag (nagyrészt fekete-fehér) képanyaggal, többek közt Vaszary János, Rippl-Rónai József, Ferenczy Károly, Berény Róbert műveivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
16665.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Wehner Tibor: Wagner János. A művész, Wagner János által aláírt! Bp., 2020, Körmendi. 207 p. Wagner János műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotban.
16666.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft