Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 155
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2588718
16667
414
Books: Architecture, Art
H. Takács Marianna: Magyarországi udvarházak és kastélyok. Bp., 1970, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban. 2588470
16668
414
Books: Architecture, Art
3 db könyv - Németh Lajos: Kondor. Bp., 1976, Corvina. + Szabadi Judit: Gulácsy. Bp., 1969, Corvina. + Láncz Sándor: Egry József. Bp., 1980, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban. 2588437
16669
414
Books: Architecture, Art
Rados Jenő: Magyar építészettörténet. Bp., 1961, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban. 2588421
16670
414
Books: Architecture, Art
Pogány Frigyes: Terek és utcák művészete. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 2588407
16671
414
Books: Architecture, Art
Egri Mária-Polgár Árpád: Öreg kutya. Mednyánszky László 1852-1919. Bp., 2001, Polgár Galéria. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 2588398
16672
414
Books: Architecture, Art
Kopócsy Anna: Klie Zoltán, a kozmikus festő. Bp., 2005. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 2467287
16673
414
Books: Architecture, Art
Lenkei Júlia: Mozdulatművészet. Magvető Könyvkiadó , 1993. Papír, puha kötésben 2434076
16674
414
Books: Architecture, Art
Hevesy Iván: A film életrajza. A film őskora és hőskora. A filmjáték dramaturgiája. Bp.,(1943.),HAFA (Hatschek és Farkas), 320 p. Fekete-fehér fotókkal. Papírkötésben, papír védőborítóban. A papírborító foltos, a széleken szakadozott, a kötés laza. 2467726
16675
414
Books: Architecture, Art
Gáll Ádám: Terrénum. Terrain. Szeifert Judit bevezető tanulmányával. H.n., 2009, EX-BB Kiadó. 131 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2527165
16676
414
Books: Architecture, Art
S. Nagy Katalin: István Farkas. Bp., 2002, Fondazione István Farkas, 184 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban. 2527594
16677
414
Books: Architecture, Art
Kenneth Clark: Az akt. Tanulmány az eszményi formáról. Fordította Várady Szabolcs. Bp., 1986, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 2546023
16678
414
Books: Architecture, Art
Radocsay Dénes: Falképek a középkori Magyarországon. 1977, Corvina. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval, két sérült lappal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft