Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 155

17012.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17013.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17015.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hudra Klára: Gerber Pál. Dorottya könyvek 2. Bp, 2003, Ernst Múzeum Kht. Papírkötésben, szép állapotban.
17016.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kalla Éva: Az álomadás. hn., 2008, LHarmattan. Szentandrássy István karaktervázlataival illusztrált. Első lapja sérült. Kiadói kartonált papírkötés, jó áallpotban.
17017.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17018.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Philipp Clarisse: Czóbel. Bp., 1979, Corvina. Harmadik kiadás.Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés kissé szakadozott papír védőborítóval.
17019.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Pusztai László: Öntöttvasművesség Magyarországon. Bp., 1998, Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Az író, Pusztai László által dedikált példány.
17020.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Harmath István, Katsányi Sándor: Veszprém megye irodalmi hagyományai. Veszprém, 1984, Veszprém m. Tanács V.B. művelődésügyi osztálya. Negyedik, bővített kiadás. Ajándékozási sorokkal. Róka Lajos , Szertel Sándor képeivel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17021.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Szanyi. A Miskolci Galéria Könyvei 12. Bp, én., Miskolci Galléria. Papírkötésben, kissé foltos borítóban. Megjelent 1000 példányban.
17022.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17023.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft