Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 282
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2567730
17468
414
Baktay Ervin: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Számos ábrával és táblázattal. Reprint, Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 2493113
17469
414
Fucsik, Julius: Üzenet az élőknek. Bp., 1948, Szikra, 80 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval. 2545994
17470
414
Hermányi Dienes József: Nagyenyedi demokritus.
Magyar Könyvtár. Bp., 1960., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Megjelent 2380 példányban. 2546656
17471
414
Bródy Sándor: Fehér könyv. VI. 1900. junius. Bp., 1900, Szerzői kiadás,Révai és Salamon-ny., 156+1 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, foltos, kopott borítóval, hiányzó címlappal. 2546117
17472
414
Testedzés az egészségért. Hasznos tanácsok az öntevékeny testedzéshez. hn.,1977.,OTSH. Második kiadás. Kiadói papírkötés. + Hanna Parrott: Kézkontroll. Reflexológia mindenkinek. hn., 1994., T-Rex. Kiadói papírkötés. 2470289
17473
414
Hegedűs Béla: Hervadók. DEDIKÁLT! Kecskemét, 2009., Szerzői kiadás. Bodri Ferenc illusztrációival. Kiadói papírkötés. 2528353
17474
414
Tükörcserepek. Összeáll.: P. Tófeji Valéria. A szerző által aláírt példány. Pápa, 1999., Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. 2528129
17475
414
Esterházy Péter-Czeizel Balázs: Biztos kaland. Bp., 1989., Novotrade. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2493280
17476
414
Egyetemes Philologiai Közlöny 2 száma: 61. évf. 10-12. sz., 1937. október-december + 64. évf. I. sz., 1940. május. Szerk.: Huszti József és Eckhardt Sándor. Archivum Philologicum LXI-LXIV. Bp., 1937-1940, MTA-Budapesti Philologiai Társaság (Kir. M. Egyet. Ny.). Sérült, foltos kiadói papírkötés, ázásnyommal, az egyik borító szétvált. 2547445
17477
414
Sándor György: Hogyan lettem humorista?/Alfonzó: Ide figyeljenek emberek! Bp.,1980,Népművelési Propaganda Iroda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2586473
17478
414
Dienes András: A legendák Petőfije. (Táj és emlékezés). Bp., 1957, Magvető, 280 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, sérült, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3150 példányban. 2520234
17479
414
Méliusz József: A Horace Cockery-Múzeum. Horace Cockery darabokra tört elégiája. Bukarest, 1983, Kriterion, 457+2 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, sérült, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban. A szerző által Boldizsár Iván (1912-1988) Kossuth-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft