Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 282

Juhász Gyula: Orbán lelke. Regény. Szalatnai Rezső utószavával. Bp., 1963., Szépirodalmi, 140+2 p.+4 t. Borsos Miklós eredeti rézkarcairól készült ofszet illusztrációival. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal.
17420.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Baksa-Soós Attila: 1Hullámon bár. [Bp., 2003], Szerzői. Avantgárd. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
17421.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
[Shakespeare, William] Shakspere: Szent-Iván éji álom. Forditotta Arany János. Konewka Pál 24 rajzával. Bp., 1880., Ráth Mór, (Bécs, Fischer J. C. -ny.) 8+90 p. Borító nélküli példány, szakadt elülső szennylappal, foltos lapokkal, kissé sérült kötéssel.
17422.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Beecroft, Simon: Star Wars. Character Encyclopedia. 2011, DK Publishing. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17423.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Sylvia Plath: A naplók. Bp., 1998, Marfa-Mediterrán / Pesti Szalon. Kiadói papírkötésben.
17424.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9
Rozsnyai Kálmán: Öreg diák élő emlékei. Bp., 1943, Szépmives Műhely, 239 p. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, a gerincnél elvált borítóval, a címlapról a szerző arcképe hiányzik. A budapesti tankerület főigazgatójának aláírásával, pecsétjével és ajándékozási soraival (A Miért harcoltunk? c. film díjnyertes pályázatának jutalmául. Bp., 1946. jan. 19.).
17425.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Schmögner, Walter: Sárkánykönyv. Bp., 1997, Balassi. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17426.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17427.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Darnay Kálmán: Testőrszerelmek. Bp., é.n., Pantheon, 295 p.+10 t. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17428.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Scossa Dezső: Amor Verus. Pataky László eredeti rajzaival. Könyves Kálmán Regénytára. Bp., 1893, Könyves Kálmán, 159 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, foltos, kissé kopott borítóval, az elülső szennylapon címke nyomokkal.
17429.

Scossa Dezső: Amor Verus. Pataky László eredeti rajzaival. "Könyves Kálmán" Regénytára. Bp., 1893, "Könyves Kálmán", 159 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, foltos, kissé kopott borítóval, az elülső szennylapon címke nyomokkal.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
17430.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
2 db könyv - Kós Károly: A gálok. Bp., 1999, Don Bosco. + Kós Károly: Az országépítő. Szeged, Lazi. Kiadói kartonált és papírkötés, jó állapotban.
17431.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft