1899 (Vorläufer) Régimódi sokan tudják... Magyar folklór művészlap. Sz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Kepeslapok/Folklor~1500058/1899-Vorlaufer-Regimodi-sokan-tudjak-Magyar-folklor-muveszlap-Szenasy-es-Reimann-No~II2587721
2587721
23065
414
3200
Folklore
KĂŠpeslapok
Kikiáltási ár:
3 200 Ft 8,65 EUR , 9,41 USD
Leírás: 1899 (Vorläufer) Régimódi sokan tudják... Magyar folklór művészlap. Szénásy és Reimann No. 431. / Hungarian folklore art postcard (kopott sarkak / worn corners)
Anyagjel:
T3
: ra