Carl Mayer (1798-1868), Karl Mahlknecht (1810-1893): Szerelmespár. Acé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500004/Carl-Mayer-1798-1868-Karl-Mahlknecht-1810-1893-Szerelmespar-Acelmetszet-papir-Jelzett-a-~II2590211
2590211
10789
414
Engravings
Leírás: Carl Mayer (1798-1868), Karl Mahlknecht (1810-1893): Szerelmespár. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 10x7,5 cm
: pelikán_kristóf