Kass János (1927-2010): Kékszakállú vára. Ofszet nyomat, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kass-Janos-1927-2010-Kekszakallu-vara-Ofszet-nyomat-papir-jelzett-Szamozott-1951000~II2588989
2588989
10156
414
Leírás: Kass János (1927-2010): Kékszakállú vára. Ofszet nyomat, papír, jelzett. Számozott: 195/1000. 47x25 cm. Üvegezett keretben.
: pelikán_kristóf