Olvashatatlan jelzéssel: Havas erdő. Olaj, farost, keretben 30x21 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Havas-erdo-Olaj-farost-keretben-30x21-cm~II2542330
2542330
10570
414
3400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
3 400 Ft 9,19 EUR , 10,00 USD
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Havas erdő. Olaj, farost, keretben 30x21 cm
: pelikán_kristóf