Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 293
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2595971
10541
414
3800
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Lény, 2020. Computer print, papír, számozott (59/106). Lap bal alsó sarkában törésnyommal. 30x28,5 cm 2590585
10542
414
Olvashatatlan jelzéssel (balra lent): Napfényes utca. Olaj, karton. Sérült. 26x32 cm. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 2591534
10543
414
Olvashatatlan (Bíró?) jelzéssel:Vitorlás. Toll, papír. Üvegezett fakeretben, 20×15 cm 2591541
10544
414
Olvashatatlan (Fóris Gergely?) jelzéssel:Vitorlás. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 43×32 cm 2591549
10545
414
Olvashatatlan (Villechy?) jelzéssel: Hegyvidéki tó, 1921. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 20×25 cm 2591695
10546
414
Olvashatatlan (Pásztory?) jelzéssel: Vízparti táj. Rézkarc, papír, széle kissé sérült, 19,5x12 cm 2591830
10547
414
Olvashatatlan jelzéssel (másolat?): Portré, 1942. Olaj, karton, kissé sérült, 46x34 cm 2592568
10548
414
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően osztrák grafikus, XX. sz. első fele: Utcarészlet Steinban (Krems), a Duna mellett (Aufgang in Stein a/D.). Rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben, 19×15 cm 2594261
10549
414
Olvashatatlan jelzéssel, 1900 körül működött magyar művész: Legényke kosárral. Akvarell, papír, sérült. 34x18,5 cm 2594337
10550
414
Olvashatatlan jelzéssel (Sárközi József?): Zöldellő táj. Olaj, vászon. Dekoratív, kopott fa keretben. 40x50 cm 2597006
10551
414
Olvashatatlan jelzéssel: Áramlás. Vegyes technika, farost. 60x80 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 2596990
10552
414
Olvashatatlan jelzéssel (...Ilona): Májusi színek. Olaj, vászon. Hátoldalán autográf felirattal. 55x75 cm. Dekoratív fakeretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft