Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 293
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2596982
10553
414
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel (...Ilona): Táj. Olaj, vászon. Hátoldalán autográf felirattal. 53x70 cm. Dekoratív fakeretben. 2586626
10554
414
Olvashatatlan jelzéssel: Bánffy palota.
(Kolozsvár) Litográfia, papír, keret nélkül,
jelzett, sérült, foltos. 18x17cm 2586625
10555
414
Olvashatatlan jelzéssel: Mátyás király szobor.
jelzett, sérült, foltos. 21x16,5cm 2586624
10556
414
Olvashatatlan jelzéssel: Bethlen bástya.
jelzett, sérült, foltos. 16x16,5cm 2586623
10557
414
Olvashatatlan jelzéssel: Toldalagi-Korda-
palota. (Kolozsvár) Litográfia, papír, keret
nélkül, jelzett, sérült, 20x17cm 2588655
10558
414
22000
Olvashatatlan jelzéssel: Kártyavető nő, 1920 körül. Szén, papír. Üvegezett, sérült, fakeretben. 46x40cm 2588620
10559
414
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Olaj, farost. Kopott, fakeretben. 32x26cm 2590647
10560
414
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy sziluettje 1834. Vegyes technika, papír. Üvegezett fém keretben. 17,5x11,5cm 2567329
10561
414
Olvashatatlan jelzéssel: Faluvég. Akvarell, papír, paszpartuban, 13×17 cm 2587024
10562
414
Olvashatatlan jelzéssel: Tabán. Színezett rézkarc, papír, érdemi részt nem érintő törésnyomokkal és szakadással, 9,5×7 cm 2585520
10563
414
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően Bing Shi kínai alkotó munkája: Táj. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten. 19x21,5 cm 2511224
10564
414
900
Azonosítatlan jelzéssel: Szénahordás. Rézkarc, papír. Jelzett, szélein sérült, foltos, 29x20,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft