Pándi Kiss János (1905-1981): Fürdőző lány, porcelán, jelzett, kopásny... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Pandi-Kiss-Janos-1905-1981-Furdozo-lany-porcelan-jelzett-kopasnyomokkal-m22cm~II2581914
2581914
11307
413
Leírás: Pándi Kiss János (1905-1981): Fürdőző lány, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:22cm
: nagy_andras