3db klf, porcelán csésze, (japán, szovjet, osztrák) jelzett, kopásnyom... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/3db-klf-porcelan-csesze-japan-szovjet-osztrak-jelzett-kopasnyomokkal~II2580720
2580720
11389
413
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: 3db klf, porcelán csésze, (japán, szovjet, osztrák) jelzett, kopásnyomokkal.
: nagy_andras