Wilhelmsburg virágmintás tálka, mázas kerámia, jelzett, kisebb lepatta... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500005/Wilhelmsburg-viragmintas-talka-mazas-keramia-jelzett-kisebb-lepattanasokkal-kopasnyomokka~II2577315
2577315
11105
413
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
2 400 Ft 6,49 EUR , 7,06 USD
Leírás: Wilhelmsburg virágmintás tálka, mázas kerámia, jelzett, kisebb lepattanásokkal, kopásnyomokkal, 19x14,5 cm
: karap_norbert