Térképek

Tételek száma: 94

cca 1880 Umgebungen von Jász-Berény, 1:144.000, Wien, K. u. K. Militärgeografisches Institut, német nyelven, rézmetszet, papír, jelzett a dúcon (I. Wellisch - F. Bruckl), 27x40 cm, teljes lap: 36x47 cm
13876.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1880 Umgebungen von Pilis und Ráczkeve, 1:144.000, Wien, K. u. K. Militärgeografisches Institut, német nyelven, rézmetszet, papír, jelzett a dúcon (A. Lang - F. Bruckl), 27x40 cm, teljes lap: 36x47 cm
13877.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1880 Umgebungen von Gran, 1:144.000, Wien, K. u. K. Militärgeografisches Institut, német nyelven, rézmetszet, papír, jelzett a dúcon (I. Wellisch - W. A. Roese), 27x40 cm, teljes lap: 36x47 cm
13878.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Andrees Allgemeiner Öst.-Ung. Handatlas. Wien, 1909. Perles. Második kiadás. Aranyozott, gerincű, félbőr kötésben. gerinc levált, előzéklap foltos,
13879.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
cca 1750-1780 Afrika térképe. Részmetszet, papír, határszínezett. Daniel Pomarede metszése, jelzett a metszeten. 18x24 cm. Kissé foltos. Kisebb sérülésekkel. Üvegezett fakeretben. / Map of Africa, copper engraving, a bit spotty, with minor damages. Framed. 18x24 cm
13880.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Zala vármegye közigazgatási térképe, tervezte: Tallián Ferenc, 1:400,000, Bp., Magyar Földrajzi Társaság, sérült, szakadt, 27x39 cm + Fejér vármegye közigazgatási térképe, tervezte: Czakó István, átdolgozta: Tallián Ferenc, 1:300.000, szakadt, 38x28 cm
13881.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1930 Királyi Magyar Automobil Club Magyarország térképe, 1:700.000, ragasztott, javított, 49x76 cm
13882.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1866 Plan zum Gefechte bei Oswiecim am 21. Juni 1866. A porosz-osztrák-olasz háború Auschwitzi csata térképe. Litográfia 51x46 cm / Map of the Prussian-Italian-Austrian war. Allgemeine Übersichts Karte der Kriegsshauplatze - zum Werke: Österreichs Kämpfe im Jahre 1866.
13883.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1975 Vízisport térképek: A Duna Esztergomtól Budapestig, és Budapesttől Dunaújvárosig. Bp., Kartográfia, 112x40 cm és 139x21 cm
13884.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1942 Északnyugat-Afrika és a Földközi-tenger nyugati része, 1:3400000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, hajtott, 94×63 cm
13885.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1900 Német városok 8 db térkép 24x15 cm
13886.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1900 Európai várostérképek, népesség, élőlények, Ázsia, stb., 13 db, 31x25 cm és fele méret
13887.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft