Térképek

Tételek száma: 94

cca 1870 Ausztria-Magyarország térképe. Szép állapotban. / Map of Austria-Hungary 41x27 cm
13864.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1860 Románia (Wallachei, Moldau) térképe, kézzel határszínezett litográfia, foltos, kis szakadással, 31x36 cm/ cca 1860 Map of Romania (Wallachei, Moldau), litography with coloured borders, little bit damaged, spotty, 31x36 cm
13865.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1991 Sátoraljaújhely és környékének katonai térképe, 1:200 000, 48×46 cm
13866.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1880 A Dunántúl hegy és vízrajzi (orohidrográfiai) térképe, Orohydrographisches - Tableau aus der Übersichts-Karte von Mittel-Europa C.3. 1:750.000, Wien, K. u. K. Militärgeographisches Institut, (R. Lechner-ny.), szakadt, foltos, 34x40 cm
13867.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1860-1870 Karte des Pressburger Comitates. Bearbeitet v. Dr. A. Kornhuber k. k. Professor am Polytechnikum Wien. Herausgegeben von der Presburger District-Handels v. Gewerbekammer, 1:160.000,Wien, Lith. F. Köke, vászonra kasírozva, foltos, sérült, 68x58 cm
13868.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13869.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1914 Budapest székesfőváros térképe, készítette: Magyar Földrajzi Intézet Rt., 1:15 000, szakadásokkal, 69×82 cm
13870.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1960 Bécs és Bázel térképe, 2 db
13871.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1879 Umgebungen von Szattmár-Németi, 1:144.000, Wien, K. u. K. Militärgeografisches Institut, német nyelven, rézmetszet, papír, jelzett a dúcon (F. Fidler - J. Kiss), kissé foltos, 27x40 cm, teljes lap: 36x47 cm
13872.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1879 Umgebungen von Nagy Károly, 1:144.000, Wien, K. u. K. Militärgeografisches Institut, német nyelven, rézmetszet, papír, jelzett a dúcon (F. Fidler - J. Kiss), 27x40 cm, teljes lap: 36x47 cm
13873.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1879 Umgebungen von Szegedin und Theresiopel, (Szeged és Szabadka környéke), 1:144.000, Wien, K. u. K. Militärgeografisches Institut, német nyelven, rézmetszet, papír, jelzett a dúcon (F. Fidler - J. Kiss), szakadt, hajtott, 27x40 cm, teljes lap: 36x47 cm
13874.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1880 Umgebungen von Tata, 1:144.000, Wien, K. u. K. Militärgeografisches Institut, német nyelven, rézmetszet, papír, jelzett a dúcon (I. Wellisch - F. Bruckl), 27x40 cm, teljes lap: 36x47 cm
13875.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft