cca 1930-40 Horthy István kormányzó a Szent István napi körmetenet. Of... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~1000002/cca-1930-40-Horthy-Istvan-kormanyzo-a-Szent-Istvan-napi-kormetenet-Ofszet-nyomat-papir-Deko~II2573822
2573822
14607
413
Printed Materials
Leírás: cca 1930-40 Horthy István kormányzó a Szent István napi körmetenet. Ofszet nyomat, papír. Dekoratív, kissé kopott üvegezett fa keretben, 27×39 cm
: pelikán_kristóf