2 000 Ft
cca 1930 Gyermek levente darutollas fejfedőben és egyenruhában, vintage fotó kartonon, Weisz fotó (Aszód), Weisz által aláírt, hátoldalán pecséttel jelzett, kissé foltos és kopott, fotó kissé elvált a kartontól. 23×17 cm