Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 146

2 db szegedi szobrászat témájú könyv: Tóth Attila (szerk.): Szegedi szobrászok. Szeged, 1996, Szeged Megyei Város Önkormányzata. 79p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + Tóth Attila: Szeged szobrai és muráliái. Szeged, 1993, Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata. 446 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15101.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tóth Pál-Czeglédi Zsolt: Csodálatos Magyarország. Debrecen, én., TKK. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15102.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Philip Allen: Atlaszok atlasza. Ahogy a térképkészítő látja a világot. Atlaszok a Birminghami Központi Könyvtár Cadbury Gyűjteményéből. Ford.: Bíró Eszter. Bp., 1994., Budakönyvek. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15103.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17
Kiszely István: A föld népei 3. köt.: Afrikai népei. Bp., 1986., Gondolat. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóban.
15104.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lovász György et al.: Zalakaros. Szerk.: Halász Imre. Zalakaros, 2000, Magyar Millennium, 447 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
15105.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Toma, Sorin - Jeler, Narcis: Romania. Sounds of Nature. / Rumanía. Sonidos de la naturaleza. H.n., (2007), Ministry of Environment and Sustainable Development. Fotóalbum rendkívül gazdag képanyaggal. Angol és spanyol nyelven. Kiadói papírkötés.
15106.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Skolnij, Valentyin: Najedinye sz tyisinoj (Egyedül a csenddel). Fotók a Kárpátokból. Kijev, 1986, Misztectvo. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Orosz nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
15107.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Kiss Róbert Richard: A világ legszebb szállodái 4. Fantastic Hotels of the World 4. Bp., é.n., MediaCom Kft. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15108.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2 db Budapest köztéri szobraival kapcsolatos terjedelmes katalógus: Negyven év köztéri szobrai 1945-1985. Budapest kiállítóterem, V. Szabadsajtó út 5, 1985. február 12 - május 8. Bp., 1985, k.n.. 209 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, hátsó borítón töréssel. + Rajna György: Budapest köztéri szobrainak katalógusa. Bp., 1989, Budapesti Városszépítő Egyesület. 653 p. Kihajtható melléklettel. Kiadói papírkötés.
15109.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Stoddard, John L.: Im Fluge durch die Welt. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, sérült kötéssel, részben foltos lapokkal.
15110.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Berettyóújfalu története. Szerk.: Varga Gyula. Berettyóújfalu, 1981., Berettyóújfalui Városi Tanács. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
15111.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15112.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft