Katz Richárd: Vidám napok barna emberek között. Ford.: Görög Imre. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.
Drucker Tibor: Pestkörnyéki munkásotthonok krónikája. Csepel. Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Emlékek Budapest múltjából sorozat. Bp, 1964, Budapesti Történeti Múzeum.Papírkötésben, kissé kopott papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
Ma már csak emlék? Mere memories? 1952 Budapest 1975. Válogatta és szerk. Gere Mihály. Eszterházy Péter előszavával. Ford.: Dornacher Kinga. Bp., 2002, Városháza. Magyar és angol nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Kaiser Ottó, Papp Márió: Magyarország 1000 csodája. Pécs, 2014, Alexandra, 543 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban.
Zakariás G. Sándor: Budapest. Magyarország művészeti emlékei 3. Szerk.: Genthon István, Zakariás G. Gábor. Bp., 1961., Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.