Szabó Károly: Kun László. 1272-1290. Magyar Történeti Életrajzok. Szer... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000008/Szabo-Karoly-Kun-Laszlo-1272-1290-Magyar-Torteneti-Eletrajzok-Szerk-Szilagyi-Sandor-~II2585197
2585197
15647
413
Books: History
Leírás: Szabó Károly: Kun László. 1272-1290. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp., 1886, Franklin-Társulat, +4+192 p.+4 t.+2 mell. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kopásokkal a gerincen.
: karap_norbert