Könyvek: Történelem

Tételek száma: 128

15671.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Georg Horn: Das Buch von der Königin Luise. Berlin, 1885, G. Grotesche Verlagsbuchhandlung. 4. kiadás. Számos szövegközti és egész oldalas illsuztrációval. Illusztrált, aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, aranyozott lapélekkel, helyenként foltos lapokkal.
15672.

Georg Horn: Das Buch von der Königin Luise. Berlin, 1885, G. Grote'sche Verlagsbuchhandlung. 4. kiadás. Számos szövegközti és egész oldalas illsuztrációval. Illusztrált, aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, aranyozott lapélekkel, helyenként foltos lapokkal.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ulrich Schmid: Walhalla. Bücherei für vaterländische Geschichte, Kunst und Kulturgeschichte. Erster Band. Begründet und herausgegeben unter Mitwirkung von Historikern und Künsterln von Dr. - -. München, 1905, Georg D. W. Callwey. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
15673.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Oláh György: Őrvezetőből diktátor. Hitler forradalma. Szamizdat reprint kiadás. Bp., Stádium 32p.
15674.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Phillips, Roderick: Amit Isten összekötött... A válás rövid története. Bp., 2004, Osiris, 341 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón kisebb ragasztónyom.
15675.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Miranda Twiss: A világ leggonoszabb emberei. Ford.: Kocsis Péter. Bp., 2007., Gabo. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15676.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15677.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Wildgans, Lilly: Vorfahren Die Geschichte der Famiile Wildgans. Wien, 1936. 98p + 41 t Kiadói kissé sérült papírkötésben
15678.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Király Béla: Honvédségből Néphadsereg. Bp., 1989., Co-Nexus Print-teR. Kiadói papírkötés.  A szerző, Király Béla (1912-2009) vezérezredes, hadtörténész, politikus által aláírt, dátumozott példány. A dedikáció másik oldalán: Nagy Imre emlékére.
15679.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Deák Ágnes-Molnár András: Deák Ferenc. Bp., 2003, Vince Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15680.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Jászi Oszkár: Magyarország jövője és a Dunai Egyesült Államok. A Monarchia jövője című munka második kiadás. Bp., 1918., Uj Magyarország Rt., (Világosság Rt-ny.), 117+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány, az eredeti elülső papírborítót bekötötték, de szakadozott.
15681.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hősök és csaták. Történelmi képek. Első kötet. Bp., é.n. Franklin. Korabeli vászonkötésben, foltos, laza.
15682.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft