Könyvek: Történelem

Tételek száma: 128

15659.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Anton Mayer: Aufstieg zur Weltmacht. Entstehung, Entwicklung, Vollendung der britischen Weltreiches. Berlin-Halle, 1936, Buchhandlung des Weisenhauses Gmbh. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal.
15660.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15661.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
14
15662.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15663.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
15664.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Benkó Imre: A dubraviczai Dubraviczky-család története. II. rész. Külölenyomat a Turul 1914. évi I-IV. füzetéből. A szerző, losonczi Benkó Imre (1859-1932) irodalomtörténész által balásfalvi Kiss Aladár (1859-1921) ezredes részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1914., Franklin, 31 p. Kiadói papírkötés, javított, sérült borítóval, a hátsó borítón és az utolsó lapon lyukkal.
15665.

Benkó Imre: A dubraviczai Dubraviczky-család története. II. rész. Külölenyomat a "Turul" 1914. évi I-IV. füzetéből. A szerző, losonczi Benkó Imre (1859-1932) irodalomtörténész által balásfalvi Kiss Aladár (1859-1921) ezredes részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1914., Franklin, 31 p. Kiadói papírkötés, javított, sérült borítóval, a hátsó borítón és az utolsó lapon lyukkal.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15666.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15667.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15668.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Sára Péter: A magyar nyelv titokzatos forrásánál. Bp., 1996. Szenczi Molnár társaság. Kiadói papírkötésben
15669.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15670.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft