Könyvek: Technika

Tételek száma: 22

Zappner Mór: Technikai fizika hőtan. Bp., 1900, k.n. II. kiadás. 152+1 p. Stencilezéssel sokszorosított kézzel írt jegyzet. Félvászon kötésben, sérült gerinccel, első három lapon javított szakadással, azt követő néhány lap tetején apró szakadással, címlapon M. Kir. Áll. Főreáliskola szárazpecsétjével.
17187.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
47
Dr. Dálnoki-Kováts Jenő (szerk.): A magyar ipar almanachja. Bp., 1929, Magyar Ipar Almanachja Kiadóhivatala. Kiadói dombornyomott aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
17188.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Karsztvíz elleni védekezés a bányaüzemekben. Szerk.: Ajtay Zoltán. Bp., 1954., Nehézipari Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt borítóval, volt könyvtári példány. Megjelent 500 példány.
17189.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Hollós József-Pfeifer Ignác: A technika vívmányai az utolsó száz évben I-II. Bp., Athenaeum. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17190.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Mazda 626 MX-6. hn., 1991, Mazda Motor Corp. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17191.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Helmut Bürkle: Instrumentenkunde. Luftfahrt - Lehrbücherei Band 17. Berlin, 1942., M. Matthiesen & Co. 2. Auflage. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, a gerincen kopásnyomokkal.
17192.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Heinrich Frey: Das Mikroskop und die mikroskopische Technik. Ein Handbuch für Artze und Studirende. Leipzig, 1868. Wilhelm Engelmann, IV+372 p. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
17193.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Mezőgazdasági gépek karbantartása. Szerk.: Szász János. Bp., 1970., Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói festett egészvászon-kötés. Megjelent 2400 példányban.
17194.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17195.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17196.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kiss Zoltán: Pillanatnyi fényképezés. Momenfotográfia. Bevezetéssel a fényképezésbe. Szombathely, 1900. Calderoni. 8 szt l (reklámok) + 103p. + 8 sztl lev. reklámok Sérült kiadói papírkötésben
17197.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
dr. Schuller Aladár: A fényképezés eljárásai és receptjei. Bp., é.n. Fény. Kiadói papírkötésben
17198.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft