Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 26

George Forty: Tankok világenciklopédiája. Ford.: Weiszhár Attila. Bp., 2006., Athenaeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16600.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Robert Kershaw: Háború virágfüzérek nélkül. A Barbarossa-hadművelet. 1941-42. [Debrecen, 2002], Gold Book. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16601.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Matthew Hughes & Chris Mann: A német páncélgránátos. Ford.: Harmann Tamás. 20. Századi Hadtörténet. Hadászat és harcászat. Debrecen, 2002, Hajja és Fiai. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16602.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Roger Ford: A tigris harckocsi. Ford.: Halmai Péter. 20. Századi Hadtörténet. A II. világháború híres harceszközei. Debrecen, 2000, Hajja és Fiai. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16603.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Szerk.: Pilch Jenő. Horthy Miklós, József kir herceg tábornagy, Gömbös Gyula bevezető soraival. Berkó István, Gyalókay Jenő, Markó Árpád, Pilch Jenő. Bp.,1933,Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, kötetenként két lap, foltos, koszos megviselt állapotban, 3 lap sarkán szamárfüllel.
16604.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Lukachich Géza: A Doberdó védelme az első isonzói csatában. Bp., 1918. Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés.
16605.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9
Julier Ferenc: A világháború magyar szemmel 1914-1918. A Magyar Szemle Könyvei VII. Bp., 1933, Magyar Szemle Társaság. 3 kihajtható melléklettel. Kiadói egészvászon kötés, a borító kis kopásnyomokkal, a borító egy apróbb sérüléssel.
16606.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
vitéz Náray Antal-vitéz Berkó István: Légitámadás! Bp., é.n., A Kir. M. Egyetemi nyomda. Nagyon gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
16607.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Fort Vaux francia erődről szóló 2 könyv:  Die Kämpfe um die Feste Vaux von Mitstreitern Geschildert. Hrsg. von der Feldgrauen Kriegszeitschrift der 50 Inf.-Division. Darmstadt, 1916., Ernst-Ludwig-Press. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kissé foltos, a borítón kis szakadásokkal.;   Henry Bordeux: Les Derniers Jours du Fort de Vaux. Paris, 1916,Plon-Nourrit et. C. Francia nyelven. Két kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.;
16608.

Fort Vaux francia erődről szóló 2 könyv: Die Kämpfe um die Feste Vaux von Mitstreitern Geschildert. Hrsg. von der "Feldgrauen" Kriegszeitschrift der 50 Inf.-Division. Darmstadt, 1916., Ernst-Ludwig-Press. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kissé foltos, a borítón kis szakadásokkal.; Henry Bordeux: Les Derniers Jours du Fort de Vaux. Paris, 1916,Plon-Nourrit et. C. Francia nyelven. Két kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.;

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Karl Justrow: Die Dicke Berta und der Krieg. Berlin, 1935., HPV. Fekete-fehér fotókkal és egy kihajtható térképpel illusztrált. Német nyelven. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötés.
16609.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Csikós Jenő, vitéz: A másik front. A szellemi harc módszerei és fegyverei. 24 képpel, 16 táblán Budapest, [1941.] Singer és Wolfner [Hornyánszky]. 111p + 16 t Kiadói papírkötésben, kisebb szakadásokkal
16610.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Gábor Áron: Magyar haditudósító túl a Sztalin-vonalon. Bp., én., Stádium. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
16611.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft